EKİP Tanıtım Çanta ve Tekstil Promosyon

Adres (Merkez) :
Saraylar Mahallesi 2. Ticari Yol 457 Sokak No: 26 Daire: 1  DENİZLİ MERKEZ/DENİZLİ
Telefon (Merkez) :
0.258. 241 75 77
Gsm :
0.532. 342 05 81
Web Sitesi :
www.ekipcanta.net
Email Adresi :
info@ekipcanta.com

FAALİYET KONULARIMIZ


Ham Bez (Dokuma Kumaş) Çanta İmalatı

Ham bez ve dokuma kumaş kullanarak, standart fuar çantalarının yanı sıra genel ve sürekli kullanıma yönelik, plaj çantası, sırt çantası, alışveriş çantası gibi değişik modellerde de imalatımız mevcuttur.Birbirlerine dik ve paralel konumda bulunan ipliklerin birbirlerinin altından üstünden geçerek kumaş oluşturması işlemi ve oluşan kumaşlar dokuma kumaşlardır. Dokuma türüne göre; Gabardin, canvas, coton, alpaka, keten gibi çeşitleri mevcuttur. Bu kumaşların dokuma sonrası hiç bir işlem görmeden kullanılanı ham bezdir.
Dokuma ve ham bez kumaşlardan imal tekstil ürünlerinde fason üretim taleplerinizi de karşılıyoruz. Benzeri çalışmalar için Özel Sipariş Fason İmalat sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

Nonwoven Tela Bez (Dokumamasız Kumaş) Çanta İmalatı
Geri dönüşümü kolay, Kanserojen madde üretmeyen ve antibakteriyel özelliğe sahip dokumasız olarak üretilen tela tabir edilen nonwoven kumaştan imalatını yaptığımız bez çantalar, çevre dostu çanta kullanımına ve çevreye duyarlı tüm Firmalar tarafından tercih ediliyor.
Nonwoven 70 - 150 m2/gr kumaştan imal çantalarımızı istenilen model, ölçü ve değişik renk seçenekleriyle beğeninize sunuyoruz.
Üzerine serigrafi veya çok renkli trignomi ofset baskı yapılabilmektedir.
Yüksek trajlı 5000-50000 Adet gibi siparişlerinizi uygun fiyat garantisinde kaliteden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz.

Karton Çanta İmalatı
Ambalaj artık günümüzde; müşteriye satılan bir malın, mecburiyetten bir torbaya konup verilmesinin ötesinde, bir tanıtım malzemesi, markaya ve satılan ürüne katılan artı bir değer olarak ifade edilmektedir. Karton çantalar her ne kadar da sattığımız ürüne ek bir maliyet getirse de, tanıtım gücü çok yüksek bir promosyon görevini üstlenmektedir. Bu nedenle sattığımız ürünün değeri ölçüsünde, üzerinde logomuz, firma adımız ve hatta adresimizin yer aldığı güzel bir ambalajla ürünü sunmak isteriz.
Karton çanta imalatını çeyrek asırlık reklamcılık deneyimimizle, baskı ve promosyon sektöründeki uzun yıllara dayalı çözüm ortaklarımızla gerçekleştiriyoruz.
Grafik tasarım, baskı ve atölye ekibimizle, firma baskılı karton çanta imalatında farklı ürünleri ekonomik ve kaliteli bir şekilde sunuyoruz.


HAKKIMIZDA

Bez çanta ve karton çanta gibi ambalaj ürünleri artık günümüzde, müşteriye satılan malın, mecburiyetten bir torbaya konup verilmesinin ötesinde, bir tanıtım malzemesi, markaya ve satılan ürüne katılan artı bir değer olarak ifade edilmektedir.

Her ne kadar da sattığımız ürüne ek bir maliyet getirse de, tanıtım gücü çok yüksek bir promosyon görevini üstlenmektedir. Bu nedenle sattığımız ürünün değeri ölçüsünde, üzerinde logomuz, firma adımız ve hatta adresimizin yer aldığı güzel bir ambalajla ürünü sunmak isteriz.

Bez çanta ve karton çanta imalatını, çeyrek asırlık reklamcılık deneyimimizle gerçekleştiriyoruz. Baskı ve promosyon sektöründeki uzun yıllara dayalı çözüm ortaklarımızla, bugüne taşıdığımız iş tecrübemizi, internet aracılığıyla bölgesel sınırları kaldırarak tüm yurt çapına taşıma kararı almamızın üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen, bugün geldiğimiz noktada ne kadar isabetli karar aldığımızı görüyoruz.

Grafik tasarım, baskı ve tekstil atölye ekibimizle, firma baskılı karton ve bez çanta imalatında farklı ürünleri ekonomik ve kaliteli bir şekilde sunduğumuzu düşünüyoruz. Referans listemiz bu konudaki haklılığımızı yansıtıyor.

Sitemizi inceleyen sizlerinde ticaretine artı değer katmak bizi sevindirecektir.


KAYITLI OLDUĞUMUZ SEKTÖRLER

 • Diğer Hizmetler

 • ANAHTAR KELİMELER

  karton çanta, bez çanta, karton çanta imalatı, bez çanta imalatı, ham bez çanta, karton ambalaj, kraft çanta, kraft kağıt çanta, promosyon çanta, kuyumcu çantası, kağıt poşet, karton poşet, geri dönüşümlü çanta, reklam çanta, bez torba, tela çanta, pamuklu çanta, varak, varaklı, parlak selefon, mat selefon, selefonlu, amerikan bristol, bristol karton, lak, kısmi lak, gofre, ambalaj, baskı, kesim, yapıştırma, el işçiliği, ip sap, kurdela, kağıt sap, doğal kağıt, fuar, reklam, fuar çanta, ucuz çanta, ipli kağıt çanta, ipli karton çanta, hediyelik çanta, file çantası, yaldız, varak yaldız, kabartmalı yazı, kağıt poşet üreticisi, promosyon kağıt çanta, fuar çantası, fuar poşeti, mukavva, paper bags prices, cartoon bag Imalat, Sanayi, DENIZLI

  142 kez incelendi.

  ürünlerimiz

  Firma Logo Baskılı Nonwoven Bez Çanta
  Firma Logo Baskılı Çanta 2
  Firma Logo Baskılı Çanta
  Firmamızın tanıtıma sunduğu 3 Adet ürünü incemek için tıklayınız...
  www.egeyapikatalogu.com - © Tüm Hakları Saklıdır. Web portalı içeriği yazılı iznimiz olmadan, kısmen yada tamamen kopyalanamaz, dijital ortamda çoğaltılamaz.