Glasstech Cam Balkon

Adres (Merkez) :
Önder Mh. Ereğli Cd. No: 73/B Siteler/ANKARA

  ANKARA MERKEZ/ANKARA
Telefon (Merkez) :
03123533199
Telefon (Merkez) :
03123500191
Gsm :
05326130011
Faks (Merkez) :
03123500192
Web Sitesi :
www.glasstechcambalkon.com
Email Adresi :
info@glasstechcambalkon.com
Firma Yetkili :
selim metin

FAALİYET KONULARIMIZ

GLASSTECH marka katlanır cam balkon sistemlerini ve askılı vitrin sistemlerini üreten firmamız kalite ve estetiği bir arada sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak ilkesindedir. Teknolojik gelişmeleri takip ederek bu doğrultuda kendisini sürekli geliştiren firmamız, kaliteye verdiği önem ile siz değerli müşterilerine imalatdan uygulamaya daha iyi ürün hizmeti vermeyi amaç edinmektedir.

HAKKIMIZDA

Metinler Pazarlama İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1992 yılında Ankara'da kurulmuştur. Pimapen, Plastik pencere ve kapı imalatını ilk yapan firmalardan birisidir. Bu tecrübe ile balkon camlama işini de 5 yıldan bugüne başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

Balkon camlama sistemlerini Türkiye'nin tüm illerin de imalatçı ve montaj bayileri oluşturarak GLASSTECH markası altında sektörde lider firma haline getirmek hedefimizdir. Tecrübeli personeli ve kaliteli malzemeleri ile, balkonlarınızın camla kapatılmasında ve montajında her zaman en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

KAYITLI OLDUĞUMUZ SEKTÖRLER

  • Camlar, Balkon Katlanır Cam Sistemleri

  • 87 kez incelendi.

    www.egeyapikatalogu.com - © Tüm Hakları Saklıdır. Web portalı içeriği yazılı iznimiz olmadan, kısmen yada tamamen kopyalanamaz, dijital ortamda çoğaltılamaz.