AVMAK ASANSÖR SANAYİ

Adres (Merkez) :
Kahraman Maraş Cad. Kalekapı No:191 Kat: 4  /TRABZON
Telefon (Merkez) :
0.462.3233633
Gsm :
0.549.7406158
Gsm :
0.532.3281656
Web Sitesi :
http://www.avmakasansor.com.tr
Email Adresi :
avmakasansorsanayi_1964@hotmail.com
Firma Yetkili :
Kaan AVCI

FAALİYET KONULARIMIZ

MUÞAVİRLİK-PROJE

Asansör kurulumu Uzmanlık ve Deneyim gerektirir. Büyük bir önem ve titizlikle yerine getirilmelidir. Tüm hesaplar yapılmalı,Binanın koşulları ,Müşterinin talepleri gözönünde bulundurularak geçerli kural ve standartlara göre projesi hazırlanmalıdır. Avmak Asansör ,kurulum öncesi her türlü Müşavirlik ve Proje hizmetlerini titizlikle sunmaktadır.

MONTAJ-BAKIM/ONARIM Firmamız her türlü Asansörün kurulumunu Proje çalışmasını yaptıktan sonra, uzman ve deneyimli kadrosuyla en güvenli şekilde ve uluslararası standartlara uygun olarak yapar , güvenlik ve performans testlerinden geçirir, teslim eder.

Asansörler satış ve montaj sonrasında servis hizmetine önem verilmesi gereken ürünlerdir.Bakım ve onarımları büyük bir dikkatle ve düzenli olarak yapılmalıdır. Bu işlemler deneyimli ve uzman kişilerce uygulanmalıdır ve hiçbir şekilde aksatılmamalıdır. Donanımın performansı ve güvenliði için çok önemli bir konudur. Firmamız bunun önemini bilir , gerekli bakım - onarım hizmetlerini EN-81.1 İSO 9001:2000 Standartlarına göre yapar ,güvenle kullanımınıza sunar. Ayrıca ekonomik fiyatlarla, Yıllık Bakım anlaşması kapsamında bakım-onarım hizmeti vermekteyiz.Anlaşma kapsamında ,periyodik olarak bakım-kontrol yapılması sistemin güvenliðini ve Performansını arttırmakta, Masrafları azaltmaktadır .Firmamız Bir arıza durumunda en kısa sürede Müdahale eder ve sorunu garantili olarak giderir.

MODERNİZASYON

Binalardaki asansörler,zaman içerisinde teknik ve estetik ömürlerini tamamlarlar.Bu durumda aşınmış ve deforme olmuş aksamların tehlikeli aşamaya gelmemesi ve yeni teknolojiye uyumu açısından sistemin kısmen veya tamamen yenilenmesi gerekmektedir.Yenilenmeyen tesisler büyük tehlike yaratmakta ve binanın deðerini düşürmektedir. Sistemin modernize edilmesi enerji tasarrufu,performans artışı,estetik, konfor ve en önemlisi güvenlik saðlayacaktır.


KAYITLI OLDUĞUMUZ SEKTÖRLER

  • Asansörler vb. Düşey Sirkülasyon Araçları

  • 104 kez incelendi.

    www.egeyapikatalogu.com - © Tüm Hakları Saklıdır. Web portalı içeriği yazılı iznimiz olmadan, kısmen yada tamamen kopyalanamaz, dijital ortamda çoğaltılamaz.