aymet cam balkon -

Adres (Merkez) :
ATALAR MAH.DOĞU CAD.NO:38/B CEVİZLİ/KARTAL/İST  /İSTANBUL (ANADOLU)
Telefon (Merkez) :
0.216.3062902
Faks (Merkez) :
0.216.5179253
Web Sitesi :
http://www.aymetcambalkon.com
Email Adresi :
info@aymetcambalkon.com
Firma Yetkili :
Ömer Gözlemeci

FAALİYET KONULARIMIZ

AYMET BALKON CAMLAMA SİSTEMLERİ; Cam balkon sektörünün Türkiye deki yeni temsilcisi... 2006 yılından itibaren, yaşam alanlarınızda CAM’ DAKİ ESNEKLİK, KALİTE VE SAĞLIĞI sizlere ulaştırmak için, uzman kadro, seri montaj, Avrupa Standartlarında İŞÇİLİK KALİTESİ ile sizlere hizmet etmenin gururu içerisindeyiz.
AYMET BALKON CAMLAMA SİSTEMLERİ; Cam Balkon, Katlanır- Sürgü Cam Balkon, Boy Cam, Kış Bahçesi, Cam Kapı, Eşitli Sürme Cam, Eşitsiz Sürme Cam Sistemleri olarak bu sektördeki yanlış ölçü ve montaj hatalarının geri dönülemez olduğunu benimsemiş durumdayız. Hizmetlerimizde bu tarz sorunlara mahal vermemek için titiz bir çalışma ile ölçü ve montaj konusunda profosyonel şekilde yetişmiş elemanları bünyemizde barındırmaktayız.Vermiş olduğumuz tahaahütleri en kısa sürede, sıfır hata ile bitirmeyi gaye edindik.
İmalatta kullanmış olduğumuz alüminyum; “alüminyum profil vizyon” adı altında ENDÜSTRİYEL sistem patentine sahip malzemelerdir. Ürünlerimiz estetik açıdan emsalsiz, sahip olduğu tasarım tescil belgesi ve patent sayesinde kesinlikle taklit edilemez. Su izolasyonu konusunda emsallerine göre %90 daha üstün, estetik ve sağlamlık tam anlamıyla bir uyum içindedir. Kullanılan tüm yan malzemeler “bilye, kılavuz, teker çıkış yuvası kapama, baza başları kapama, boynuz ve kilit” olarak tam bir uyum içersinde çalışarak, ürünümüzün kusursuz şekilde çalışmasını sağlar. Kullanılan “kıl, fitiller” ithal İngiliz meysellidir. Isı ve toz geçirgenliği sıfıra yakındır. Kullanılan contalar tamamıyla yüksek çalışma yüküne ve doğa şartlarına göre dizayn edilmiştir
AYMET BALKON CAMLAMA SİSTEMLERİ; Hergün durmadan artan müşteri portföyü ile CAMLAMA Sektöründe EMSALSİZ BİR KALİTEDE hizmet verdiğini ispatlamaya devam etmektedir
İLKEMİZ; Kusursuz MÜŞTERİ Memnuniyeti, Sıfır hata, yaşanabilesi Estetik ve sağlıklı Mekanlar. CAM’ daki “Saydamlık ve Netliği” YAŞAM ALANLARINIZA UYGUN FİYAT ve KALİTE ile taşımak.

KAYITLI OLDUĞUMUZ SEKTÖRLER

  • Camlar, Balkon Katlanır Cam Sistemleri

  • 72 kez incelendi.

    www.egeyapikatalogu.com - © Tüm Hakları Saklıdır. Web portalı içeriği yazılı iznimiz olmadan, kısmen yada tamamen kopyalanamaz, dijital ortamda çoğaltılamaz.