EKİP TANITIM HİZMETLERİ

Adres (Merkez) :
Saraylar Mah. 457 Sokak No: 26/1  DENİZLİ MERKEZ/DENİZLİ
Telefon (Merkez) :
2417577
Gsm :
5782409
Web Sitesi :
http://www.ekipbilisim.net
Email Adresi :
info@ekipbilisim.net
Firma Yetkili :
Aygun Sahansoy

FAALİYET KONULARIMIZ

İnternet Hizmetleri

HAKKIMIZDA


İnternet her geçen gün ticari yaşantımızda olmazsa olmazlar yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Biz bu ilerleme konusunda müşterilerimize, rakipleri ile arasındaki farkı kapatmalarında/açmalarında interneti nasıl daha yararlı olarak kullanabileceklerini anlatmak ve bu konuda gerek danışmanlık hizmetleri gerekse direk uygulama yazılımı konusunda çözümler üretiyoruz.

Gelişen internet teknolojileri konusunda faaliyet göstermekte olan firmamız, internet teknolojileri konusunda danışmanlık, uygulama, görsel tasarım ve daha bir çok konuda siz müşterilerimizin hizmetindedir.

İnternet tabanlı uygulamalar konusunda uzman kadrosuyla her geçen gün müşteri portföyünü genişleten firmamız, başta kurumsal web site uygulamaları olmak üzere, gelişen internet teknolojileri konusunda ürünler sunmaktadır.

Süregelen "Web sitesi tasarımı" konusunda hizmet gösteren diğer firmalardan farklı olarak tüm müşterilerimize özel programlar tasarlıyor ve kullanımlarına sunuyoruz. Müşterilerimiz yönetim panellerini kullanarak hiç bir programlama yada web tasarım bilgisine sahip olmadan web sitelerini kolayca güncelleyebiliyorlar.

Sizde tamamen, akıllı ve size yardımcı olan, kazandıran ve sorun olmaktan çıkan web uygulamaları sahibi olmak istiyorsanız bizi arayın.


KAYITLI OLDUĞUMUZ SEKTÖRLER

  • Bilişim Hizmetleri (Programlar, Donanımlar)

  • ANAHTAR KELİMELER

    Web Tasarım, Teklif Dosyası, Denizli''de Web Sitesi Yapımı, Broşür, Katalog, Kartvizit, Denizli''de Reklam Ajansı, Kurumsal Kimlik, Web Sitesi Tasarım, El İlanı, Web Sitesi Programlama, Logo Tasarım, Antetli Kağıt, Kurumsal Web Sitesi, Zarf, İnteraktif Site, Karton Çanta, Yönetimli Web Sitesi, Bez Çanta, Yönetilebilir Web Sitesi, Firma Baskılı Çanta, Katlamalı Broşür, Antetli Zarf, Barkodlu Kartvizit, Magnet, Barkodlu Web Sitesi, Cepli Dosya, Serigrafi Etiket, E-Ticaret Sitesi, Plastik Etiket, Şatış Sitesi, Oto Kokusu, Nonwoven Çanta, Çakmak, Ham Bez Çanta İmalatı, Web Sitesi Yapımı, Amblem Tasarımı, Karton Çanta İmalatı, Güncellenebilir Web Site Yapımı, Bez Çanta İmalatı, Reklamcılık, Tanıtım Hizmetleri, Oto Kokusu İmalatı, Kuşe Etiket

    698 kez incelendi.

    www.egeyapikatalogu.com - © Tüm Hakları Saklıdır. Web portalı içeriği yazılı iznimiz olmadan, kısmen yada tamamen kopyalanamaz, dijital ortamda çoğaltılamaz.